Çadır Kiralama Fiyatları

TÜRKİYE GENELİ ÇADIR KİRALAMA – TENTE KİRALAMA – ÇARDAK KİRALAMA – ŞEMSİYE KİRALAMA SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

Kubbeli çadır tente kiralama hizmetleri, Türkiye geneli için önde gelen çadır kiralama ve çadır satış sağlayıcısıdır. Profesyonel çadır kiralama ekibimiz, düğünler, kurumsal etkinlikler, festivaller, mezuniyetler, açık hava kokteyl ler, aile toplantıları veya açık hava ve bahçe partileri gibi özel etkinlikleriniz için mükemmel ortamı tasarlayan onlarca yıllık deneyime sahiptir. Kubbeli tente çardak çadır kiralama firması olarak büyük veya küçük organizasyon larınız, etkinliğiniz için kiralık mükemmel çadırı sağlayacağız.

Türkiye geneli Ankara, İstanbul, Gebze, Afyon, İzmit, Kocaeli, İzmir, Konya, Bursa, Antalya, Adana, Mersin başta olmak üzere tüm illerde bulunan depolarımız ve ofislerimiz ile, yetenekli özel etkinlik yönetimi profesyonelleri, kurumsal etkinlik planlayıcıları, kulüp yöneticileri, catering firmaları, belediyeler, kurumsal etkinlikler gibi tüm müşteri tabanına hizmet etmek çadır kiralama hizmeti vermek için ideal bir konumda bulunuyoruz.

Çadır kiralama işinde uzman personellerimiz, uygun boyut ve stilde çadırı kiralama, yinelenen etkinlikler için çadır satışı ve çadırınızı etkinliğinize göre özelleştirmeniz için bir dizi çadır aksesuarları ile birlikte etkinlik planlama sürecinde size yardımcı olacaktır. Kiralık çadır firmamız dan nasıl bir çadır kiralayabileceğinizi veya satın alabileceğinizi öğrenmek için firmamız ile iletişime geçiniz.

Açık alan organizasyonlarınız, ramazan iftar organizasyonları, düğün çadırı, etkinlik, fuar, kermes, piknik gibi tüm açık alan organizasyonlarınız ve etkinlikleriniz için kubbeli çadır kiralama firmamızdan en uygun ucuz fiyatlar ile çadır kiralayabilirsiniz.

Türkiye geneli çadır kiralama fiyatları almak ve kiralama yapacağınız çadırlar hakkında bilgi almak istiyorsanız çadır kiralama da lider olan firmamız ile iletişime geçiniz.

Firmamız bünyesinde bulunan gazebo çadırlar, çardak, tente, şemsiye, gölgelik, büyük çelik ve alüminyum konstrüksiyon çadırları istediğiniz renk ve ebatta kiralayabilirsiniz.

Çadır kiralamadan önce kubbeli çadır kiralama firmamız ile kiralama yapacağınız çadır ölçüleri bilgilerini paylaşarak size en uygun ölçü de çadırı kiralayabilirsiniz.

3*3m, 3*6m,4*4m, 4*8m, 5*5m, 5*10m, 10*10m, 10*15m, 10*20m, 15*20m, 15*25m gibi sayısız çeşit ve ölçülerde gazebo portatif katlanabilir çadır lardan büyük hi-tech alüminyum ve çelik konstrüksiyon çadırları günlük , haftalık ve aylık olarak kiralayabilirsiniz.

Çadır kiralama hizmeti hakkında sıkça sorulan sorular;

  • İşçilik, çadır kiralama ücretine dahil mi?

İşçilik çadır kiralama ücretine dahildir.

  • Çadır kiralama süresi ne kadardır?

Çadır kiralama için belirli bir süre yoktur. İstediğiniz gün için çadır kiralayabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken saatlik çadır kiralama hizmetimiz yoktur, saat bazında kiralamalar 1 gün çadır kiralama bedeli olarak hesaplanır.

  • Kiralayacağım çadır hava şartlarına dayanıklı mı?

Çadırlarımız yağmurlu ve soğuk hava şartları için dir. Ayrıca güneşlik olarak kullanılan gazebo portatif kurulum tentelerimiz mevcuttur.

  • Çadır Kiralama İptal politikanız nedir?

Çadır kiralaması yapmadan önce çadırın kiralama yapılacağı ve çadırların teslim alınacağı günler belirlenerek sözleşme imzalanır.  Belirli bir miktar kapora ön ödeme alınarak çadırlar size rezerve edilir. Çadır kiralama yapmadan iki gün önceye kadar iptal edilebilir ve kaporanız geri ödenir.

  • Çadır Kiralama Teslimat / teslim alma ücretiniz nedir?

Çadır kiralama ürünlerimiz Türkiye geneli için teslimini biz gerçekleştiriyoruz. Çadır kurulumları ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Nakliye dahil ve hariç olarak çadır kiralama fiyatlarını firmamızdan öğrenebilirsiniz.

  • Kiralık çadırı hangi boyuta önerirsiniz?

Çadırlarımız farklı boy ve ebatlar da olmaktadır. Kiralama yapmadan önce organizasyon kişi sayısını belirterek size en uygun boy ve ebatta çadırı veya tente yi firmamızdan kiralayabilirsiniz.

  • Yan duvarlar / döşeme / ışıklar veya diğer bileşenler dahil mi?

Firmamız dan kiralayacağınız çadırlar için aksesuarlar dahil değildir. Aksesuarlar için ekstra bilgi ve fiyat talebinde bulunmalısınız.

  • Sizden başka ekipman kiralama yapabilirmiyim (masa, sandalye vb.)

Kubbeli çadır kiralama firmamız organizasyonlar için ürün tedarikçisi olmuştur.

Firmamızdan çadır kiralama haricinde masa kiralama, sandalye kiralama, açık alan ısıtıcı palmiye ve piramit soba kiralama, minder kiralama gibi organizasyonunuz için gerekli olan tüm ekipmanları en ucuz uygun paket fiyatları ile kiralayabilirsiniz. Türkiye için çadır kiralama ve çadır satışın da lider firma olan firmamız ekipman kiralama da tüm kiralama yapan firmaların tedarikçisi haline gelmiştir.

Çadır kumaşlarımız branda özellikleri hava şartlarına bağlı olarak güneşlik, yağmurluk olarak değişmektedir. Kiralama yapacağınız zemin ve yer bilgisi çadır kiralama çeşitleriniz için önemlidir.  çadır kiralama hizmeti veren firmamız uzman ekibimiz size ve etkinliğinize en uygun çadırı kiralamak için tavsiyelerde bulunacaktır. Çadır kiralama fiyatları ve çadır kiralama bölgeleri hakkında bilgi almak için kubbeli çadır kiralama firmamızı arayabilirsiniz.

Çadır Kiralama Hizmet Bölgeleri;

ADANA ÇADIR KİRALAMA, ADIYAMAN ÇADIR KİRALAMA, AĞRI ÇADIR KİRALAMA, AFYON ÇADIR KİRALAMA, AKSARAY ÇADIR KİRALAMA, AMASYA ÇADIR KİRALAMA, ANKARA ÇADIR KİRALAMA, ANTALYA ÇADIR KİRALAMA, ARDAHAN ÇADIR KİRALAMA, ARTVİN ÇADIR KİRALAMA, AYDIN ÇADIR KİRALAMA, BALIKESİR ÇADIR KİRALAMA, BARTIN ÇADIR KİRALAMA, BATMAN ÇADIR KİRALAMA, BAYBURT ÇADIR KİRALAMA, BOLU ÇADIR KİRALAMA, BURDUR ÇADIR KİRALAMA, BURSA ÇADIR KİRALAMA, BİLECİK ÇADIR KİRALAMA, BİNGÖL ÇADIR KİRALAMA, BİTLİS ÇADIR KİRALAMA, ÇANAKKALE ÇADIR KİRALAMA, ÇANKIRI ÇADIR KİRALAMA, ÇORUM ÇADIR KİRALAMA, DENİZLİ ÇADIR KİRALAMA, DİYARBAKIR ÇADIR KİRALAMA, DÜZCE ÇADIR KİRALAMA, EDİRNE ÇADIR KİRALAMA, ELAZIĞ ÇADIR KİRALAMA, ERZURUM ÇADIR KİRALAMA, ERZİNCAN ÇADIR KİRALAMA, ESKİŞEHİR ÇADIR KİRALAMA, GAZİANTEP ÇADIR KİRALAMA, GÜMÜŞHANE ÇADIR KİRALAMA, GİRESUN ÇADIR KİRALAMA, HAKKARİ ÇADIR KİRALAMA, HATAY ÇADIR KİRALAMA, IĞDIR ÇADIR KİRALAMA, KAHRAMANMARAŞ ÇADIR KİRALAMA, KARABÜK ÇADIR KİRALAMA, KARAMAN ÇADIR KİRALAMA, KARS ÇADIR KİRALAMA, KASTAMONU ÇADIR KİRALAMA, KAYSERİ ÇADIR KİRALAMA, KIBRIS ÇADIR KİRALAMA, KIRIKKALE ÇADIR KİRALAMA, KIRKLARELİ ÇADIR KİRALAMA, KIRŞEHİR ÇADIR KİRALAMA, KOCAELİ ÇADIR KİRALAMA, KONYA ÇADIR KİRALAMA, KİLİS ÇADIR KİRALAMA, KÜTAHYA ÇADIR KİRALAMA, MALATYA ÇADIR KİRALAMA, MANİSA ÇADIR KİRALAMA, MARDİN ÇADIR KİRALAMA, MERSİN ÇADIR KİRALAMA, MUĞLA ÇADIR KİRALAMA, MUŞ ÇADIR KİRALAMA, NEVŞEHİR ÇADIR KİRALAMA, NİĞDE ÇADIR KİRALAMA, ORDU ÇADIR KİRALAMA, OSMANİYE ÇADIR KİRALAMA, RİZE ÇADIR KİRALAMA, SAKARYA ÇADIR KİRALAMA, SAMSUN ÇADIR KİRALAMA, SİNOP ÇADIR KİRALAMA, SİVAS ÇADIR KİRALAMA, SİİRT ÇADIR KİRALAMA, TEKİRDAĞ ÇADIR KİRALAMA, TOKAT ÇADIR KİRALAMA, TRABZON ÇADIR KİRALAMA, TUNCELİ ÇADIR KİRALAMA, UŞAK ÇADIR KİRALAMA, VAN ÇADIR KİRALAMA, YALOVA ÇADIR KİRALAMA, YOZGAT ÇADIR KİRALAMA, ISPARTA ÇADIR KİRALAMA, İSTANBUL ÇADIR KİRALAMA, İZMİR ÇADIR KİRALAMA, İZMİT ÇADIR KİRALAMA, ZONGULDAK ÇADIR KİRALAMA, ŞANLIURFA ÇADIR KİRALAMA, ŞIRNAK ÇADIR KİRALAMA,

Çadır Kiralama İletişim;

Kurumsal;       0 850 885 13 65

Cep Telefonu; 0 537 494 85 65

Kiralama yapacağınız çadır, çardak, tente ve şemsiye görselleri;

Çadır kiralama hizmeti verdiğimiz çadır ve tente çeşitleri;

Kiralık Tente, Kiralık Gazebo Çadır, Kiralık Afet Çadırı, Kiralık Promosyon Çadırı, Kiralık 3 Metre Çadır, Kiralık 4 Metre Çadır, Kiralık Çadır Satışı, Kiralık Çadır Satın Al, Kiralık Branda, Kiralık Gölgelik, Kiralık Şemsiye, Kiralık Çardak, Kiralık Kamelya, Kiralık Depo Çadırı, Kiralık Şemsiye, Kiralık kamp çadırı
Kiralık İftar Çadırı, Kiralık Fuar Çadırı, Kiralık Parti Çadırı, Kiralık Piknik Çadırı, Kiralık Düğün Çadırı, Kiralık Ramazan Çadırı,
Kiralık Kamp Çadırı Kiralama, Kiralık Şantiye Çadırı, Kiralık Yarasa Çadır, Kiralık Otağ Çadırı, Kiralık Eğlence Çadırı,
Kiralık Tören Çadırı, Kiralık Kubbe Çadır, Kiralık Çelik Konstrüksiyon Çadır, Kiralık Alüminyum Hi-Tech Çadır, Kiralık
Full Transpalan HI-TECH Çadır, Kiralık Tünel Çadır Sistemi, Kiralık Örümcek Çadır, Kiralık Tribün Sistemli Tente
Pagoda Çadır Sistemi, Kiralık Emporium Çadır Sistemi, Kiralık Şantiye Çadırı, Kiralık Kubbeli Tente, Kiralık Davet Çadırı, Kiralık Dome Çadır, Kiralık Şeffaf Tente, Kiralık Tören Çadırı, Kiralık Hangar Çadırı, Kiralık Mağaza Çadırı, Kiralık İndirim Çadırı, Kiralık Outlet Çadırı, Kiralık Piknik Çadırı kiralama